Cinema World

Новинки 2014 року
Люди и события486 x 690
Одноклассники.ru: НаCLICKай удачу

У житті талановитого копірайтера Льоші настає чорна смуга. Все, за що він береться, закінчується повним провалом, навіть самі благі наміри обертаються катастрофою. Порятунок приходить несподівано: в руки до Льоші потрапляє справжнє диво.

1032 x 1500
Битва Року

Фільм розповість про підготовку бі-боїв, які наприкінці року битимуться на фінальному змаганні. Головні герої після поразки мають не так багато часу, щоб підготуватися до зустрічі з кращими бі-боями світу, які домінують на іграх вже 10 років ...

452 x 640
Полярний рейс

Мінливості долі заносять льотчика Ігоря на край світу, де мешкає мудрий шаман Танкул. Його прощальний подарунок, чарівний амулет, обіцяє допомогти полярники знову знайти сімейне щастя. Амулет оживає і стає незмінним супутником в пригодах Ігоря.

700 x 910
Хоббіт

У минулій частині Торіну і компанії вдалося перейти через Туманні гори, і тепер вони звертаються за підмогою могутнього незнайомця, щоб пройти небезпечне Ліхолесье без чарівника.

600 x 857
Крижане серце

Історія дівчини Анни, якій випав шанс врятувати ціле королівство від страшного прокляття Снігової королеви, яка прирекла жителів країни на вічну зиму.

1383 x 2048
Прогулянки з динозаврами 3D

Фільм створено за унікальним комп'ютерним технологіям, що використовувалися при створенні «Парку Юрського Періоду», за допомогою яких перед глядачем з приголомшливою уяву реалістичністю оживає стародавній світ доісторичних гігантів.

1240 x 1788
Викрадачка книг

Військова драма. Німеччина, напередодні Другої світової війни. Дев'ятирічна Лізель переїжджає в Мюнхен до своїх прийомним батькам і з їх допомогою вчиться читати. З кожним днем читання стає її життєвою потребою, і Лізель починає красти книги.

518 x 740
Академія вампірів

Підліткове фентезі про вампирские звичаї. Мало кому відомо, що в Америці, в самому серці Монтани, є справжня Академія, де вампіри навчаються високому мистецтву магії. І майже ніхто не знає, що в світі йдуть криваві вампірські війни.

470 x 707
Реальна білка

Намагаючись вижити в місті, нерозлучні друзі - білка Злюк і щурик Бадді - натикаються на магазин, до країв набитий їх улюбленими ласощами - горіхами. Відчуваючи, що мрії збуваються, приятелі планують найбільше пограбування в історії гризунів.

470 x 693
Цей незграбний момент

Романтична комедія про чоловічу дружбу. Джейсон, Деніел і Майкл - типові мешканці Манхеттена, красиві дотепні хлопці. Після того, як одного з них кидає подружка, вони клянуться більше ніколи не заводити з дівчатами серйозних відносин.

400 x 600
Маленька велика дівчинка

Історія про Меган, для якої великою несподіванкою стає пропозицію руки і серця, зроблене її бойфрендом. У підсумку Меган вирішує втекти від нареченого на недельку разом зі своєю молодшою ​​сестрою Аннікою і повеселитися на славу.

1012 x 1500
Ріо 2

Голубчик, Перлинка і їх троє дітей живуть щасливим життям в чарівному місті Ріо-де-Жанейро. Коли Перлинка вирішує, що їх дітям потрібно навчитися жити як справжнім птахам, вона наполягає на авантюрної поїздці в нетрі річки Амазонки.

970 x 1440
Пригоди містера пибоди і Шермана

Містер Пібоді - бізнесмен, вчений, нобелівський лауреат, дворазовий олімпійський чемпіон і геній, який є собакою. За допомогою свого самого неординарного винаходи - машини ВЕЙБЕК - містер Пібоді і його прийомний син Шерман переміщаються в минуле.

800 x 963
Мачо і ботан 2

Офіцерам Шмідту і Дженко тепер належить працювати під прикриттям в місцевому коледжі. Однак коли Дженко зустрічає споріднену душу в футбольній команді, а Шмідт проникає в богемне середовище, вони починають сумніватися в їх товаристві ...

800 x 1143
Розімкнуте коло

Дідьє грає в групі на банджо, живе в трейлері в бельгійській селі і обожнює Америку як «землю свободи». Еліс - володіє тату-салоном. Одного разу вони закохуються з першого погляду.

470 x 700
Холостячки в вегасе

Перед тим як вийти заміж, молода красуня відправляється з трьома кращими подружками на свою останню холостяцьку вечірку в Лас-Вегас. Все, що трапляється, на краще - свідчить народна мудрість. Невже це так, навіть якщо все божевілля, буде записано на відео

509 x 755
Досить слів

Єва розлучилася і зіткнулася зі складним моментом у житті - що робити далі? Вона знайомиться з іншим привабливим чоловіком, який виявляється колишнім чоловіком жінки, яка завжди була для неї ідеалом.

1351 x 1985
Піратське телебачення

Віктор, безмірно щасливий - він отримав місце в паризькій телекомпанії і тепер переїжджає з заштатного містечка до столиці, де починає працювати стажером на телеканалі. І тут починається все найцікавіше.