Cinema World

Фільми про кохання500 x 703
Елвіс і Анабелль

Анабелль Лей трагічно гине на конкурсі «Міс Техаська Роза». У морзі тіло дівчини оглядає Елвіс, незадоволений життям юнак, якому на плечі лягла турбота про хворого батька. Чудовим чином Анабелль воскресає, і між молодими людьми відразу ж спалахує кохання.

501 x 700
Ця безглузда любов

Навіть серце такого простого хлопця здатно ростанути перед справжнім коханням.

1132 x 1600
На відстані кохання

Тисячі миль і цілий континент, протести друзів і родичів і найнесподіваніші спокуси, пара, може бути, зуміє зберегти те тендітне почуття, яке так нагадує любов, і за допомогою есемесок, часом досить відвертих і емоційних, у ночі подолати відстань любові.

843 x 1250
Домашня робота

Джордж - самотній і замкнутий підліток, якого мало що цікавить в житті. У нього є талант до малювання, проте цей дар пропадає даремно, також як і шкільна освіта хлопця. Але скоро він знаходить своє джерело натхнення ..

414 x 498
Вічне сяйво чистого розуму

Нарешті винайдена машина, яка дозволяє позбутися від будь-яких спогадів. Джоель і Клементина вирішують викинути один одного з голови. Але в пам'яті Джоеля усе ще живі самі ніжні моменти їхніх почуттів. Чим менше він пам'ятає, тим більше любить.

800 x 1185
Один день

Вперше Ем і Декс зустрілися 15 липня на випускному в коледжі і провели разом лише один день. А потім прийшла ніч, і вони ... вирішили залишитися друзями. Вони будуть зустрічатися в той же день через рік, через два...

1978 x 2835
Дорогий Джон

Юна Савана і солдат американської армії Джон ніжно люблять одне одного, висловлюючи свої почуття в листах, які для Джона - єдине джерело радості і надії на безперервною війні. Для Джона існує поняття «борг», яке змушує його залишитися в армії.

591 x 856
Тиха гавань

Кеті багато років страждала від жорстокості чоловіка. Втративши надію на порятунок, вона зробила відчайдушний втечу і знайшла «тиху гавань» у маленькому спокійному південному містечку.

600 x 927
Закохайся в мене якщо насмілишся

Доля звела їх не дарма: удвох вони склали дивну, але гармонійну пару. Вони народилися великими вигадники, такими, від яких стогнала школа. Вони знали, що люблять один одного, вони промовляли ці слова, але гра поверталась, не дозволяючи їм стати просто чоловіком і жінкою ... Одного разу змінилося і це ...

800 x 1100
Щоденник пам'яті

Зворушлива історія кохання, прочитана літнім чоловіком зі старої записної книжки жінці в будинку пристарілих. Це історія відносин юнака й дівчини з різних соціальних шарів, що жили в Північній Кароліні.

699 x 1024
Любов та інші обставини

Молодий адвокат, розумниця і красуня Емілі Грінліф не знала, що роман з одруженим красенем Джеком Вулфом призведе до таких результатів ... Тепер її власна сімейне життя повне проблем. Спілкування з пасинком змушує її почати жити заново.

725 x 967
Остання пісня

Життя 17-річної Вероніки Міллер перевертається догори ногами, коли її батьки розлучаються, і батько перебирається до міста Вілмінгтон, Нью-Йорк. Намагаючись налагодити контакт з дочкою, батько вдається до допомоги музики.

987 x 1379
P.S.Я люблю тебе

Він і вона створені одне для одного, дві половинки одного цілого, які, проживши душа в душу довге щасливе життя могли б спокійно померти в один день. Але доля розпоряджається інакше.

800 x 1168
Клятва

«Клятва » заснована на реальній історії Кіма і крики Карпентер . У вересні 1993 через 10 тижнів після свого весілля пара потрапила в автомобільну катастрофу. Згодом не могла згадати свого чоловіка.

525 x 700
Любов живе 3 роки

Головний герой - журналіст Марк Марроньє, що пише світську хроніку. Він упевнений, що любов живе три роки: спочатку люди пристрасно люблять один одного, потім ніжно і по-дружньому, а потім їм стає нудно.

990 x 1400
500 днів літа

Головний герой працює в агентстві, що випускає вітальні листівки. Він вигадує все ті кумедні підписи, які ми з Вами читаємо на них. Молода людина закохується в свою колегу і вирішує, що вона - «та, єдина». Про це нам розкажуть 500 днів літа.