Cinema World

Фільми, що не залишуть байдужими

1 2


1013 x 1500
Грудневі хлопчики

Грудневі хлопчики - компанія чотирьох юних сиріт, народжених в грудні. З кожним роком їх надії бути усиновленими тануть на очах. Але одного разу під час відпустки у чотирьох друзів з'являється надія знайти прийомних батьків.

400 x 600
Хатіко: Найвірніший друг

Фільм - пронизлива реальна історія, в якій університетський професор Паркер Уілсон знайшов на вокзалі загубився цуценя. І тоді зав'язалася їхня дружба і прихильність, що продовжилася довгі роки і навіть пережила смерть.

450 x 583
Гарвардський бомж

Зросла в сім'ї батьків-наркоманів Ліз Муррей жила у злиднях, поки її мати не померла від СНІДу. Дівчинка проводила час на вулиці і була змушена сама про себе піклуватися. Бездомна дівчина не тільки вижила, а й домоглася перемоги.

580 x 732
Мій ангел охоронець

Адвокат стикається з незвичайною справою: 11-річна дівчинка подає до суду на своїх батьків, дізнавшись про те, що вона була зачата «в пробірці» лише для того, щоб підтримувати життя своєї сестри, хворий на лейкемію.

450 x 690
Милі кістки

Фільм розповідає про переживання чотирнадцятирічної дівчини, згвалтованої і убитої маніяком-сусідом. Спостерігаючи за життям домочадців з небес, героїня мріє про прості підліткові радощі і жадає упіймання душогуба.

801 x 1094
Серфер душі

З дитинства Бетані захоплювалася серфінгом, але в 13 років на неї напала акула; в результаті атаки дівчина залишилася без лівої руки і мало не загинула. Незважаючи ні на що, вона знову стала на дошку і почала брати участь у змаганнях на правах повністю здорового серфера.

800 x 1138
1+1

Постраждавши в результаті нещасного випадку, багатий аристократ Філіп наймає в помічники людину, яка найменше підходить для цієї роботи, - молодого жителя передмістя Дрісса, який щойно звільнився з в'язниці.

410 x 600
Моторошно голосно і вкрай близько

Десятирічний Оскар втрачає батька в день атаки на вежі-близнюки в Нью-Йорку. По всьому місту Оскар шукає інформацію, яка повинна привести його до вирішення загадки батька. На шляху хлопчикові зустрінуться різні люди, але їх всіх об'єднує катастрофа.

405 x 600
Перерване життя

Після того, як Сюзанні поставили діагноз «прикордонний стан», дівчина опиняється в закритому психіатричному закладі, і щоб піднятися з дна прірви до світла, вона повинна перемогти хаос в самій собі і в навколишньому світі.

400 x 600
В погоні за щастям

Кріс Гарднер - батько одинак. Виховуючи п'ятирічного сина, Кріс щосили прагне зробити так, щоб дитина росла щасливою. Опинившись на вулиці, батько влаштовується фахівцем в брокерську компанію. Кріс присягнувся собі в що б те не стало виростити сина, і ніякі труднощі його не зупинять.

800 x 1178
Мільйонер з нетрів

Джамал Малік, 18-річний сирота з трущоб в Мумбаї, всього в одному кроці від перемоги в телегрі «Хто хоче стати мільйонером?» І виграшу 20 мільйонів рупій. Перервавши гру, його заарештовує поліція за підозрою в шахрайстві. Звідки молодик, що виріс на вулиці, може знати так багато?

960 x 1268
Неможливе

Стрічка про події, що розгортаються на тлі цунамі 2004 року.

425 x 600
Хлопчик у смугастій піжамі

Історія, яка відбувається під час Другої світової війни і показана крізь очі безневинного і нічого не підозрює про події, Бруно, восьмирічного сина коменданта концентраційного табору. Його випадкове знайомство і дружба з єврейським хлопчиком по іншу сторону огорожі табору, в кінцевому рахунку, призводить до самих непередбачуваних і приголомшливих наслідків.

427 x 550
Хороші діти не плачуть

Шестикласниця Акки справжня хуліганка: вона любить футбол, б'ється з хлопцями і нічого не боїться. Нічого, крім любові. Однак, коли їй ставлять діагноз лейкемія, саме любов дає їй сили боротися з хворобою і прийняти неминуче.

593 x 838
Клас

Звичайна естонська школа, випускний клас. Хлопець на ім'я Йозеп постійно терпить глузування і знущання з боку однокласників. Ніколи не відповідаючи на випади, він провокує їх заходити в дурних «жартах» все далі і далі.

400 x 592
Немає зв

Розповідь йде про групу сучасних людей, які намагаються налагодити взаємини з оточуючими на тлі «проводового» світу сучасних технологій. Це найбільша загадка - чому новітні технології, покликані об'єднувати людей, створюють величезну прірву між ними.

510 x 725
Достукатися до небес

Доля зводить героїв картини в лікарні, де лікарі виносять їм смертний вирок. Рахунок часу їх життів йде на годинник. Проте вони продовжують мчатися вперед, назустріч своїй долі.

500 x 707
Далеко по сусідству

У Томаса за спиною престижна робота, рахунок в банку, дружина і діти. А попереду - сіре і нецікаве життя. Одного разу Томас помилково сідає не так на той поїзд і опиняється в місті свого дитинства. Саме тут сорок років тому трапилася страшна трагедія.

1 2