Cinema World

Комедії683 x 1000
Проект X: Дорвались

Сюжет обертається навколо трьох однокласників, які вирішили влаштувати круту вечірку і прославитися на всю округу - правда, утримати події під контролем у них не вийшло.

450 x 450
Євротур

Після випускних іспитів Скотт прихоплює декількох близьких друзів і летить до Європи. Попереду його чекає захоплююча, хоч і неспокійна подорож з Лондона до Берліна через Париж і Амстердам.

800 x 1185
Весільний розгром

Як святкують весілля в Австралії? Так крутіше, ніж новий рік в Росії. Шикарна церемонія, море алкоголю і трійка вірних друзів, які вирішили відірватися на повну котушку. Чи зможе справжня любов пережити ці випробування?

643 x 904
Нас прийняли

Випускник середньої школи Бартлби Гейнс отримав восьмий відмова про прийом до інституту, що, звичайно, навряд чи влаштує його батьків. На щастя, він не один такий. І тут він вирішує відкрити свій власний університет.

525 x 768
Здохни джон такер

Три колишні подружки крутого шкільного ловеласа вирішують йому помститися. Для приведення жорстокого плану в дію потрібна приманка. Вибір падає на щойно переїхала в їх школу чарівну блондинку.

403 x 604
Нічна тусовка

Напередодні вищої школи чотири дівчата вирішили влаштувати нічну вечірку в будинку однієї з них. Цей захід під контролем мами перетворюється на справжню подію, яка запам'ятається дівчаткам на все життя.

900 x 1425
Третій зайвий

Джон закоханий у красуню Лорі, у нього відмінна робота і великі плани на майбутнє. Але в їхні стосунки втручається третій, давній друг Джона - Тед. Він відривається добу безперервно, вважає за краще випадкові зв'язки і не бажає втрачати одного.

424 x 599
Оторва

Поппі Мур - розпещена самозакохана дівчисько, яка живе в Лос-Анджелесі. Коли чергова вечірка завершується скандалом, батько відправляє Поппі в англійську школу, щоб привести дочку в почуття. Дівчина рветься на волю й робить все, щоб її виключили.

400 x 600
Мачо і ботан

Двоє новоспечених горе-поліцейських відправляються на надсекретне завдання. Їм належить заново стати учнями середньої школи, в якій процвітає наркоторгівля.

400 x 600
Американський пиріг всі в зборі

Герої «Американського пирога» зустрічаються знову через кілька років. Вони доведуть, що навіть час і відстань не в силах зруйнувати їхню дружбу.

450 x 666
Поцілунок на удачу

Мешканка Манхеттену Ешлі славиться як найудачливіша дівчина в окрузі. Однак після випадкового поцілунку з одним невдахою, Ешлі розуміє, що її удача «повернулася до неї спиною і поплила до того хлопця».

400 x 600
Секс по дружбі

Головна героїня - співробітник кадрового агентства, яку переслідують фобії у відносинах із зобов'язаннями. Однак, ці проблеми виявляються надуманими, після того як вона зустрічає редактора глянцевого журналу.

800 x 1138
Ідеальний голос

Картина грунтується на книзі Мікі Репкіна «Співай ідеально: Погоня за славою вокаліста а капела», в якій розповідається про студентку, раптово виявила в собі пристрасть до співу а капела, тобто, без музичного супроводу.